Сергей, ты пошто власть троллишь?

Не касающиеся пауэрлифтинга темы.
Ветка премодерируемая, т.е. сообщение появляется в ветке после одобрения модератором.
Slaventiy
Старожил
Благодарил (а): 37 раз

Re: Сергей, ты пошто власть троллишь?

Непрочитанное сообщение Slaventiy » Пт фев 07, 2014 3:28 pm

Sergiy Ryzhuk писал(а):Виходом яким? Стратегічним? Згоден! Але для стратегічного виходу має бути декілька тактичних кроків. "Погана" оппозиція ці кроки зробила - вони об"єдналися за принципом "ворог мого ворога - мій друг".

вот это и хреново, что обьединения политической опозиции "дружат против когото". а не например "за светлое будущее" (это я образно, если чо), началось ещё в 90е с "Україна без Кучми" и до сих пор продолжается. т.е. ориентир идёт на "разрушение" . а не на "созидание"

Sergiy Ryzhuk писал(а):Для того аби історія не повторювалася необхідний контроль з боку суспільства. А саме, суспільство має мати дієвий інструмент відкликання мандату довіри у обранного чиновника. Тому Майдан має стояти не до повалення нинішнього режиму, не до обрання нової влади, а до прийняття необхідних законів, що гарантуватимуть суспільству такий механізм. Саме це не було зроблено у часи Ющенка. Вже через рік, як не було виконано, наприклад, "бандитам - тюрми", їх потрібно було змітати, адже це вже свідчило про те, що вони такі ж бандити ...
А с этой мыслью я почти полностью соглашусь, вот только боюсь майдан не достоит до принятия этих законов.

Sergiy Ryzhuk писал(а):Мітингувальники не мають надіятися - вони мають вимагати. Той, хто не відповідає їх вимогам - має бути замінений.
время покажет.
500 год: - Болит? - поешь корешков.
1000 год: - Корешки - это язычество. Молись.
1850 год: - Молитва - это предрассудки. Выпей эту микстуру.
1940 год: - Микстура это яд. Прими эти таблетки.
1985 год: - Таблетки не действуют. Возьми эти антибиотики.
2011 год: - Антибиотики - искусственные. Поешь-ка лучше корешков.
------------------------------------------------------------------------
Широко простирает химия руки свои в дела человеческие! (с) Михайло Ломоносов

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Благодарил (а): 374 раза
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пт фев 07, 2014 7:30 pm

Slaventiy писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а):Виходом яким? Стратегічним? Згоден! Але для стратегічного виходу має бути декілька тактичних кроків. "Погана" оппозиція ці кроки зробила - вони об"єдналися за принципом "ворог мого ворога - мій друг".

вот это и хреново, что обьединения политической опозиции "дружат против когото". а не например "за светлое будущее" (это я образно, если чо), началось ещё в 90е с "Україна без Кучми" и до сих пор продолжается. т.е. ориентир идёт на "разрушение" . а не на "созидание"
Тут не має нічого поганого. Просто "дружба проти когось" це тактична мета (короткострокова), а "світле майбутнє" - стратегічна мета (довгострокова). Ти ж хочеш спостерігати (вже) побудову світлого майбутнього, але це вже було коли будували комунізм ...

Slaventiy писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а):Для того аби історія не повторювалася необхідний контроль з боку суспільства. А саме, суспільство має мати дієвий інструмент відкликання мандату довіри у обранного чиновника. Тому Майдан має стояти не до повалення нинішнього режиму, не до обрання нової влади, а до прийняття необхідних законів, що гарантуватимуть суспільству такий механізм. Саме це не було зроблено у часи Ющенка. Вже через рік, як не було виконано, наприклад, "бандитам - тюрми", їх потрібно було змітати, адже це вже свідчило про те, що вони такі ж бандити ...
А с этой мыслью я почти полностью соглашусь, вот только боюсь майдан не достоит до принятия этих законов.
Це тому що ти не був на Майдані. Приїдь, але не задля туризму чи пофоткатись на барикадах, а поспілкуватись. Ти прозрієш від того, як налаштовані люди.

Slaventiy писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а):Мітингувальники не мають надіятися - вони мають вимагати. Той, хто не відповідає їх вимогам - має бути замінений.
время покажет.
"Час покаже" - це позиція пасажира у громадському транспорті. А ти спробуй зайняти активну позицію - позицію водія.

КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ
Новичок

Непрочитанное сообщение КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ » Пт фев 07, 2014 9:25 pm

Шкода,що така тема цікава лише двом,трьом чоловікам...

Хохол
Новичок

Непрочитанное сообщение Хохол » Сб фев 08, 2014 10:52 am

всякая власть от Бога, разве нет ?!
разогнать майдан и делов..

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Re:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Сб фев 08, 2014 11:46 am

Хохол писал(а):всякая власть от Бога, разве нет ?!
Для хохла - так, для українця - ні. Українці ЗАВЖДИ обирали самі собі керівника з поміж себе. Хохли ж, підкорялись царям/королям ...

До речі, цікавий факт - у Польщі короля вибирали. Тобто цей титул/посада не унаслідувався.

Хохол писал(а):разогнать майдан и делов..
Дик, кишка тонка. Сил МВС не стає - підключають МЗС.

Slaventiy
Старожил

Непрочитанное сообщение Slaventiy » Сб фев 08, 2014 2:06 pm

Sergiy Ryzhuk писал(а):Тут не має нічого поганого. Просто "дружба проти когось" це тактична мета (короткострокова), а "світле майбутнє" - стратегічна мета (довгострокова). Ти ж хочеш спостерігати (вже) побудову світлого майбутнього, але це вже було коли будували комунізм ...
Я пока 23 года наблюдаю реализацию коротко-срочных целей в различном их исполнении, а вот для реализации долгосрочной цели построения независимого, самостоятельного, суверенного государства (чем не светлое будущее?)за эти годы пока кроме декларирования лозунгов ничего не сделано(((

Sergiy Ryzhuk писал(а):Це тому що ти не був на Майдані. Приїдь, але не задля туризму чи пофоткатись на барикадах, а поспілкуватись. Ти прозрієш від того, як налаштовані люди.
Я не исключаю своего прозревания, хотя и слепым себя не считаю, но мне, как главе своей семьи, надо сейчас обеспечить её всем необходимым, а не ездить по стране ради праздного интереса. Тем более когда есть интернет и можно спросить)))

Sergiy Ryzhuk писал(а):"Час покаже" - це позиція пасажира у громадському транспорті. А ти спробуй зайняти активну позицію - позицію водія.
Ну пассажир сам выбирает в какую маршрутку или другой вид транспорта ему сесть, а свою позицию я обозначу галочкой в бюллетене, но пока я не вижу ни одной транспортной компании, услугами которой мне бы захотелось воспользоваться.

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Сб фев 08, 2014 2:28 pm

Slaventiy писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а):Тут не має нічого поганого. Просто "дружба проти когось" це тактична мета (короткострокова), а "світле майбутнє" - стратегічна мета (довгострокова). Ти ж хочеш спостерігати (вже) побудову світлого майбутнього, але це вже було коли будували комунізм ...
Я пока 23 года наблюдаю реализацию коротко-срочных целей в различном их исполнении, а вот для реализации долгосрочной цели построения независимого, самостоятельного, суверенного государства (чем не светлое будущее?)за эти годы пока кроме декларирования лозунгов ничего не сделано(((

Sergiy Ryzhuk писал(а):Це тому що ти не був на Майдані. Приїдь, але не задля туризму чи пофоткатись на барикадах, а поспілкуватись. Ти прозрієш від того, як налаштовані люди.
Я не исключаю своего прозревания, хотя и слепым себя не считаю, но мне, как главе своей семьи, надо сейчас обеспечить её всем необходимым, а не ездить по стране ради праздного интереса. Тем более когда есть интернет и можно спросить)))

Sergiy Ryzhuk писал(а):"Час покаже" - це позиція пасажира у громадському транспорті. А ти спробуй зайняти активну позицію - позицію водія.
Ну пассажир сам выбирает в какую маршрутку или другой вид транспорта ему сесть, а свою позицию я обозначу галочкой в бюллетене, но пока я не вижу ни одной транспортной компании, услугами которой мне бы захотелось воспользоваться.

Нуууу, про 23 роки реалізації це іллюзія - насправді українці голосують за тих самих, тільки під різними прапорами і з різною риторикою. Ти тільки глянь: риг-Кузьмін - колишній "народосамооборонець"; риг-Лавринович - колишній "рухівець", риг-Арбузов - колишній "нашоукраїнець", риг-Колєсніченко - колишній "рухівець". Вони ржуть, коли ви обираєте "нових" політиків. В мене у сусідньму місті мер - колишній риг, а нині бютівець. Люди хавають риторику, замість того аби дивитись у суть "хто є хто" ...

Далі ці самі "обранці" самі ж закидають відповідні тези:
"голосуй не голосуй - вони усі однакові";
"від мого голосу нічого не змінеться";
"проти всіх";
і т.д.

Slaventiy
Старожил

Непрочитанное сообщение Slaventiy » Сб фев 08, 2014 3:00 pm

Sergiy Ryzhuk писал(а):Нуууу, про 23 роки реалізації це іллюзія - насправді українці голосують за тих самих, тільки під різними прапорами і з різною риторикою. Ти тільки глянь: риг-Кузьмін - колишній "народосамооборонець"; риг-Лавринович - колишній "рухівець", риг-Арбузов - колишній "нашоукраїнець", риг-Колєсніченко - колишній "рухівець". Вони ржуть, коли ви обираєте "нових" політиків. В мене у сусідньму місті мер - колишній риг, а нині бютівець. Люди хавають риторику, замість того аби дивитись у суть "хто є хто" ...

Далі ці самі "обранці" самі ж закидають відповідні тези:
"голосуй не голосуй - вони усі однакові";
"від мого голосу нічого не змінеться";
"проти всіх";
і т.д.

вот именно - илюзия!
что такое риг? ато я не в тренде)))
по поводу тез:
1)оглядываясь в прошлое, Д'Артаньянов я не увидел, поэтому все п.... т.е одинаковые))
2) почему не меняется? меняется. ротация неДартаньянов разной степени всё таки происходит)))
3) в бюллетне вроде не "против всех". а графа "никого не поддерживаю", ну собственно говоря по этому поводу я выше высказался.

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Сб фев 08, 2014 3:05 pm

Slaventiy писал(а):что такое риг? ато я не в тренде)))
Риг=ригоанал=партія рабів=партія регіонів

Хохол
Новичок

Непрочитанное сообщение Хохол » Вс фев 09, 2014 8:43 am

Вернуться в «Offtopics»