23 февраля в Симферополе UKRAINE RECORD BENCH BASH

!!!_Прикладник_!!!

Непрочитанное сообщение !!!_Прикладник_!!! » Пн мар 20, 2006 11:02 pm

strongman писал(а):
Mikelangelo писал(а):strongman, не знаю к чему ты клониш, но вчера Виталька Очень хорошо пожал 370, за что ему респект!!! А ты, я вижу, только "поболтать" любитель..... :P

О том, что он "очень хорошо пожал" на "Королях ..." я уже слышал (может поэтому и видео до сих пор никто не показывает). Поэтому ближе к делу, точнее видео "в студию".

А може ти ше чув шо на ..Королях жиму... в Пономаренка лопнула при розминці а шо таке жати в новій майці і ше наскільки я знаю не свого розміру ти я думаю знаєш шо це таке....!

Mikelangelo

Непрочитанное сообщение Mikelangelo » Вт мар 21, 2006 9:54 am

!!!_Прикладник_!!! писал(а):
strongman писал(а):
Mikelangelo писал(а):strongman, не знаю к чему ты клониш, но вчера Виталька Очень хорошо пожал 370, за что ему респект!!! А ты, я вижу, только "поболтать" любитель..... :P

О том, что он "очень хорошо пожал" на "Королях ..." я уже слышал (может поэтому и видео до сих пор никто не показывает). Поэтому ближе к делу, точнее видео "в студию".

А може ти ше чув шо на ..Королях жиму... в Пономаренка лопнула при розминці а шо таке жати в новій майці і ше наскільки я знаю не свого розміру ти я думаю знаєш шо це таке....!

На королях жиму він справді порвав свою майку, помоєму на розминці, а нову прожимати зразу на змаганнях не так легко, з чим, я думаю, погодяться всі спортсмени, які хоч раз прожимали джинсову двухслойну майку від метал...

oGRE
Старожил

Непрочитанное сообщение oGRE » Чт мар 23, 2006 5:04 pm

в якій майці жав він 370 ???

strongman, Mikelangelo
шось я дуже сомніваюсь шо там появиться відео :?
там ше до цих пір пише "Виктор Ющенкко" :lol:

Вернуться в «все темы за 2006 г.»