Номінація "Суддя ВОП 2007 року"

Кращий суддя ВОП 2007 року

Власюк Юрій
3
18%
Горбунов Вячеслав
0
Голосов нет
Коцага Вадим
8
47%
Скакунов Віктор
2
12%
Чеботарь Сурадж
0
Голосов нет
Середа Оксана
4
24%

Всего голосов: 17

S.Bazaiev
Продвинутый

Непрочитанное сообщение S.Bazaiev » Пн ноя 19, 2007 8:35 pm

Признаюсь, никого из перечисленных лиц не знаю, как судей по пауэрлифтингу, но чувствую, что должна выиграть Оксана Середа !

S.Bazaiev
Продвинутый

Re: Номінація "Суддя ВОП 2007 року"

Непрочитанное сообщение S.Bazaiev » Пн ноя 19, 2007 9:03 pm

Коцага Вадим писал(а):Пропоную Вам наступних номінантів на номінацію "Суддя ВОП 2007 року". Також пропоную нагородити переможнів всіх номінацій 2007 року на Чемпіонаті України в Миколаєві почесними дипломами.

На прохання Петра Миколайовича Кравцова його у списку суддів нажаль не буде.

Чому саме ці люди присутні в списку номінантів "Суддя року 2007" поясню: вони приїздили якщо не на всі то більшість змагань вони облуговували.

А Борисов? Человек в ФПУ готовился на судью МК, а в ВОП даже в номинацию не включили! Да, жесткие у вас, однако, требования! Учиться и учиться!

-=PASHA=-
Старожил
Благодарил (а): 3 раза

Непрочитанное сообщение -=PASHA=- » Пн ноя 19, 2007 9:11 pm

С.Г. Базаєв писал(а):
Коцага Вадим писал(а):Пропоную Вам наступних номінантів на номінацію "Суддя ВОП 2007 року". Також пропоную нагородити переможнів всіх номінацій 2007 року на Чемпіонаті України в Миколаєві почесними дипломами.

Чому саме ці люди присутні в списку номінантів "Суддя року 2007" поясню: вони приїздили якщо не на всі то більшість змагань вони облуговували.

А Борисов? Человек в ФПУ готовился на судью МК, а в ВОП даже в номинацию не включили! Да, жесткие у вас, однако, требования! Учиться и учиться!

Абсолютно згоден!
Вважаю, що в номінацію треба включити АБСОЛЮТНО всіх суддів організації! Їх не так вже і багато. А участі достойні ВСІ.
Хлопчик з надірваною цицькою!

Peter Kravtsov
Продвинутый
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Peter Kravtsov » Пн ноя 19, 2007 9:33 pm

С.Г.!
Он не только готовился на МК,но и сдал экзамен, но дисквал все порушил!..

S.Bazaiev
Продвинутый

Непрочитанное сообщение S.Bazaiev » Пн ноя 19, 2007 9:43 pm

П.Н. !
Так что, дисквал в ФПУ помешало включению Борисова в номинацию по ВОП !?

Коцага Вадим
Старожил
Благодарил (а): 182 раза
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Коцага Вадим » Пн ноя 19, 2007 9:44 pm

С.Г. Базаєв писал(а):

Шановний Сератуджин (не ображайтесь якщо не вірно написав Ваше ім'я). Ми маємо бажання вчитись, вчитись, вчитись. А на рахунок того, що Ви нікого не знаєте як суддів і ніколи не бачили цих людей в роботі то смію Вам заперечити. При нагоді ми можемо за філіжаночкою кави поспілкуватись, звісно якщо буде Ваша ласка
Критик должен быть готов и способен в любой момент и по первому требованию занять место критикуемого им и выполнять его дело продуктивно и компетентно; в противном случае критика превращается в наглую самодовлеющую силу и становится тормозом на пути культурного прогресса.
(с) доктор Йозеф Геббельс

Коцага Вадим
Старожил
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Коцага Вадим » Пн ноя 19, 2007 10:01 pm

-=PASHA=- писал(а):
С.Г. Базаєв писал(а):

Абсолютно згоден!
Вважаю, що в номінацію треба включити АБСОЛЮТНО всіх суддів організації! Їх не так вже і багато. А участі достойні ВСІ.
Паша, а я з тобою не згідний. У нас 20 суддів. З них особисто 3-х я не бачив, як вкасне і всі інші, бо вони не приїздили на жодні змагання. 7 з них були лише один раз. Борисов був на двох змаганнях, і то він був весь час зайнятий паперовою роботою і на помості ні я, ні ти, ні жодний атлет ВОП в 2007 на помості не бачив. Так само ще двох суддів я бачив на 2-х змаганнях. Петро Миколайович відмовився. Скільки залишилось? Правильно. Вони всі перед тобою. А голосувати за принципом "я його знаю, чи за старі заслуги", думаю що це не обгрунтовано.
Критик должен быть готов и способен в любой момент и по первому требованию занять место критикуемого им и выполнять его дело продуктивно и компетентно; в противном случае критика превращается в наглую самодовлеющую силу и становится тормозом на пути культурного прогресса.

Vyacheslav Gorbunov
Старожил
Благодарил (а): 95 раз
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Vyacheslav Gorbunov » Пн ноя 19, 2007 10:17 pm

С.Г. Базаєв писал(а):Признаюсь, никого из перечисленных лиц не знаю, как судей по пауэрлифтингу, но чувствую, что должна выиграть Оксана Середа !

:( Очень жаль конечно. Меня вы могли припомнить по судейству в Полтаве на Молодёжных играх и в Черкассах на POWERLIFTING STARS.

Коцага Вадим
Старожил
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Коцага Вадим » Пн ноя 19, 2007 10:28 pm

doctorlift писал(а):
С.Г. Базаєв писал(а):Признаюсь, никого из перечисленных лиц не знаю, как судей по пауэрлифтингу, но чувствую, что должна выиграть Оксана Середа !

:( Очень жаль конечно. Меня вы могли припомнить по судейству в Полтаве на Молодёжных играх и в Черкассах на POWERLIFTING STARS.
Славік, а я про що писав вище? В Черкасах не було лише Сураджа. Вітя не доїхав до Черкас - попав в аварію, але він був в ФПУ і мав здавати екзамен на н/к. Ще раз повторюсь: голосуємо не за те, що гарна дівчина (а може познайомлюсь колись), чи за старі заслуви, чи кум-брат-сват. В моєму першому пості все зрозуміло написано

Vyacheslav Gorbunov
Старожил
Благодарил (а): 95 раз
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Vyacheslav Gorbunov » Пн ноя 19, 2007 10:31 pm

Проголосовал за Вадика Коцагу. Он без сомнения лучший из нас, открытие года можно сказать :grin: .
По самому конкурсу мне кажется поспешили. Кандидатуры надо было сначала обсудить, может кто то кого захотел бы добавить. Это всё таки инет опрос, а не оффициальный. Мне здесь видется надо учитывать, что: 1е судья не ниже нац категории и 2е участие в конкурсе должны принимать только члены ВОП.
Поэтому предлагаю анулировать этот и замутить новый. Начав с кандидатур.

Вернуться в «все темы за 2007 год»