КУБОК УКРАЇНИ ВОП

Виктор Скакунов
Старожил
Благодарил (а): 53 раза

Непрочитанное сообщение Виктор Скакунов » Пн сен 24, 2007 2:05 pm

Peter Kravtsov писал(а):Хочу сбросить розовый флёр с судейства на помосте: оно удовлетворило,как правильно сказал Ю.Власюк, ВСЕХ.
А ЭТОГО НЕ ДОЛЖНО БЫТЬ!
К сожалению,было сделано очень много объективных и субъективных ошибок. Не избежал этих ошибок Вадим Коцага. Есть и моя вина: попытался пощадить самолюбие наших судей...
Полностью профессиональным было судейство Славы Горбунова и Натальи Цукановой.
И дело не ИПФных или ВОПных правилах,а в компетентности и...бесстрашии судей: очень трудно устоять перед авторитетом знаменитых лифтеров :-)
Шоу-соревнования тем и отличаются от спортивных, что на первых допустимы поблажки на потребу публике, а чемпионаты должны судиться ПО ПРАВИЛАМ: исключительно важна их спортивная сторона,т.е.выполнение упражнений строго ПО ПРАВИЛАМ для выполнения и присвоения высоких званий!
Мы допустили много ошибок в судействе и по незнанию, и...по глупости. НЕ зазорно в этом признаться,если мы собираемся в будущем избежать ошибок, а мы намерены это сделать! Собсна, у нас только формируется СУДЕЙСКИЙ КОРПУС. Почти с нуля!
Я стоял и стою на том,что должна быть группа судей-профессионалов,которые должны вызываться на все соревнования за счет Организации!
Особого разговора заслуживает смета расходов на проведение соревнований за счет средств Организации и ВЗНОСОВ: полная гласность,отчетность и подотчетность!
ЛЮБОЙ лифтер,тренер,судья ДОЛЖНЫ знать,КУДА и НА ЧТО ушли их гривни.
Обещаю: если меня не погонят из Организации :-) ,КАЖДЫЙ будет знать,ЗА ЧТО ОН ПЛАТИТ!
Если это не стоит в планах Организации,советую от меня избавиться! :grin:

давайте погоним меня за плохое судейство
Чем старше и мудрее человек, тем меньше ему хочется выяснять отношения.Хочется просто встать, пожелать удачи и уйти.

Коцага Вадим
Старожил
Благодарил (а): 182 раза
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Коцага Вадим » Пн сен 24, 2007 4:24 pm

виктор писал(а):
Peter Kravtsov писал(а):Хочу сбросить розовый флёр с судейства на помосте: оно удовлетворило,как правильно сказал Ю.Власюк, ВСЕХ.
А ЭТОГО НЕ ДОЛЖНО БЫТЬ!
К сожалению,было сделано очень много объективных и субъективных ошибок. Не избежал этих ошибок Вадим Коцага. Есть и моя вина: попытался пощадить самолюбие наших судей...
Полностью профессиональным было судейство Славы Горбунова и Натальи Цукановой.
И дело не ИПФных или ВОПных правилах,а в компетентности и...бесстрашии судей: очень трудно устоять перед авторитетом знаменитых лифтеров :-)
Шоу-соревнования тем и отличаются от спортивных, что на первых допустимы поблажки на потребу публике, а чемпионаты должны судиться ПО ПРАВИЛАМ: исключительно важна их спортивная сторона,т.е.выполнение упражнений строго ПО ПРАВИЛАМ для выполнения и присвоения высоких званий!
Мы допустили много ошибок в судействе и по незнанию, и...по глупости. НЕ зазорно в этом признаться,если мы собираемся в будущем избежать ошибок, а мы намерены это сделать! Собсна, у нас только формируется СУДЕЙСКИЙ КОРПУС. Почти с нуля!
Я стоял и стою на том,что должна быть группа судей-профессионалов,которые должны вызываться на все соревнования за счет Организации!
Особого разговора заслуживает смета расходов на проведение соревнований за счет средств Организации и ВЗНОСОВ: полная гласность,отчетность и подотчетность!
ЛЮБОЙ лифтер,тренер,судья ДОЛЖНЫ знать,КУДА и НА ЧТО ушли их гривни.
Обещаю: если меня не погонят из Организации :-) ,КАЖДЫЙ будет знать,ЗА ЧТО ОН ПЛАТИТ!
Если это не стоит в планах Организации,советую от меня избавиться! :grin:

давайте погоним меня за плохое судейство

І мене теж, за те що погоно сужу не встояв перед авторитетом відомих спортсменів. А ще погонимо весь суддівський корпус окрім професійних суддів.

З відомимими та титулованими спортсменами набагато легче працбвати ніж з тими, що рвучи на собі рубашку та б'ючи себе в груди кричить: я чистий (може просто щойно з ванної кімнати вийшов - не знаю що вони мають на увазі), або: "та я в залі розблю МСМК із запасом", а приїхавши виступати ледь до 1-го дотягують. Чому легче з титутованими та відомими - вони слухають рішення суддів і прислухаються до їх порад, а не розводять соплі та обливають лайном на форумі. Якщо у когось стосовно суддівства є претензії, то смію вас всіх замітити: на всіх змаганнях є апеляційне журі киди можна подавати свої апеляції. За змагання, які проводились у 2007 році що жодного протесту на рішення суддів та жодної апеляції до журі не було подано. Так що, колеги, прохання висказувати всі претензії на змаганнях та особисто конкретному судді. Якщо у когось до мене є особисті претензії щодо мого суддівства - можу залишити на форумі номер свого мобільного телефону, а не приймати, на відміну від інших, претензії в лічку.
Критик должен быть готов и способен в любой момент и по первому требованию занять место критикуемого им и выполнять его дело продуктивно и компетентно; в противном случае критика превращается в наглую самодовлеющую силу и становится тормозом на пути культурного прогресса.
(с) доктор Йозеф Геббельс

-=PASHA=-
Старожил
Благодарил (а): 3 раза

Непрочитанное сообщение -=PASHA=- » Пн сен 24, 2007 4:33 pm

Бля я в шоці! :shock: Ви ше тут візьміть побийтесь і буде взагалі всьо прекрасно :?
Хлопчик з надірваною цицькою!

Коцага Вадим
Старожил
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Коцага Вадим » Пн сен 24, 2007 4:56 pm

-=PASHA=- писал(а):Бля я в шоці! :shock: Ви ше тут візьміть побийтесь і буде взагалі всьо прекрасно :?

Паша - а ти особисто суддівством задоволений? Чи може комусь робились поблажки на помості?
А організація проведення змагань тебе влаштувала? Здається ти був кожного вечора присутнім НА НАРАДАХ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ КОМАНД та суддів, на яких ВІСВІЧУВАВСЯ РОЗПОРЯДОК НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ. Чи це мені примарилось?
Критик должен быть готов и способен в любой момент и по первому требованию занять место критикуемого им и выполнять его дело продуктивно и компетентно; в противном случае критика превращается в наглую самодовлеющую силу и становится тормозом на пути культурного прогресса.

Коцага Вадим
Старожил
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Коцага Вадим » Пн сен 24, 2007 4:59 pm

Стосовно суддів які будуть викликатись на змагання за рахунок Організації - то це дійсно дуже схоже на IPF, де є державне фінансування і судді оплачуються не за рахунок внесків, а за рахунок МінМолодьСім'яСпорт (тобто за гроші держави). У нас не має державного фінансування, атому дозволити собі викликати суддів не можемо.

Виктор Скакунов
Старожил
Благодарил (а): 53 раза

Непрочитанное сообщение Виктор Скакунов » Пн сен 24, 2007 5:03 pm

-=PASHA=- писал(а):Бля я в шоці! :shock: Ви ше тут візьміть побийтесь і буде взагалі всьо прекрасно :?

а когда тернополь будет судью предоставлять от команды на соревнованиях?
Чем старше и мудрее человек, тем меньше ему хочется выяснять отношения.Хочется просто встать, пожелать удачи и уйти.

-=PASHA=-
Старожил

Непрочитанное сообщение -=PASHA=- » Пн сен 24, 2007 8:03 pm

виктор писал(а):

а когда тернополь будет судью предоставлять от команды на соревнованиях?

Чесно кажучи то добре шо Тернопіль хоть спортсменів "предоставляєт".
Якшо Вам не важко подивіться протоколи ФПУшних змагань, я думаю наврят чи ви замітите там тернопільських спортсменів, а якшо навіть і замітите то вони будуть в самому низу списку! І я не пам"ятаю в історії пауерліфтингу шоб Тернопільська область на КУ чи ЧУ займала 4те командне місце :shock:(так як це було цього разу в Нетішині) Так шо звиняйте маєм шо маєм. Лічно я не зможу ДОБРЕ викладатись у всьому (тренерство, вивіз команди, власний виступ, асистувати спортсменам і до цого всього щей суддівство) Думаю не можливо це все поєднати шоб всі були задоволені. Я привик все робити практично ідеально, а не, вибачте, сраним на верх! Тим більше в мене навіть категорії нема!
ЗІ. Пробував я судити, ну не моє це і всьо, не можу я спортсменам червоний колір показувати :(

-=PASHA=-
Старожил

Непрочитанное сообщение -=PASHA=- » Пн сен 24, 2007 8:11 pm

Коцага Вадим писал(а):Паша - а ти особисто суддівством задоволений? Чи може комусь робились поблажки на помості?
А організація проведення змагань тебе влаштувала? Здається ти був кожного вечора присутнім НА НАРАДАХ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ КОМАНД та суддів, на яких ВІСВІЧУВАВСЯ РОЗПОРЯДОК НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ. Чи це мені примарилось?

1. Судді на то вони і судді шоб судити, на мою думку суддівська оцінка не обговоряється (максимум обдумується :lol: )
2. Поблажки :roll: , лічно я не замічав!
3. На рахунок організації змагань все було круто, окрім того звукооператора якому дали 800 грн за які він спав за пультом. Клята висота стійок на помості :lol: :lol: :lol: . ДОЩ який помішав виступу стандрайдерів :lol: :lol: :lol: . Ну і група металюг які розпугали практично весь банкет :twisted: :oops: :oops: :oops:
РЄБЯТА ДАВАЙТЄ ЖИТЬ ДРУЖНО
ЛЄАПОЛЬД :-kiss

Vyacheslav Gorbunov
Старожил
Благодарил (а): 95 раз
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Vyacheslav Gorbunov » Пн сен 24, 2007 8:58 pm

виктор писал(а):, ну если Вы хотите превратить наш форум в выгребную яму - тогда пожалуйста ... от этого только будет веселее и приятнее некоторым нашим "друзьям", которые и без того ждут от нас новых ошибок.

да наши друзья очень рады может это и делается чтобы их порадовать

Да пускай радуются, жалко что ли? :lol:
А, если по теме, то полностью согласен с VENOMом.

FeDa
Новичок

Непрочитанное сообщение FeDa » Пн сен 24, 2007 10:17 pm

Мав можливість бути один день в Нетішині і спостерігати за всім що відбувалося на помості та поза ним. Так ось на рахунок поблажок, Коротич Дмитро встаючи 300 кг :shock:зробив крок вперед, да красавчик, молодец в його то віці, в однослої, но все ж......але було зараховано два до одного. Після чого, по-моєму, на розминці на жим він сам і сказав, цитую "я б себе не засчитал."
Особисто нічого проти Діми не маю, навпаки дуже сподобався його виступ, вітаю з виконанням МС :-kiss . Шкода не довелося побачити виступ Олександра Коротича, але знаю що виконав МСМК з чим також вітаю.
Просили просто написати про судійство і поблажки в ньому, вот і написав що бачив і памятаю.
Если ты проиграл себе, значит ты проиграл всем

Вернуться в «все темы за 2007 год»