... адекватність і чистота дискусій ...

В этой ветке уделяется внимание аргументированным критическим замечаниям относительно функциональности и работоспособности портала и форума. Особенно приветствуется инициатива в информационном наполнении и сопровождении ресурса.
Саша
Новичок

Re: щодо правил жиму ...

Непрочитанное сообщение Саша » Пн мар 28, 2011 10:17 am

Зря ви Пашу забанили,людина ,до речі цілком заслужена людина(МС і МСМК в кількох федераціях),яка не понаслишці знає пауерліфтинг ізсередини,висловила свою думку щодо правил виконання .І отримала несправедливий БАН :?
LETS GO LIFTING

Забанений:)
Новичок

... адекватність і чистота дискусій ...

Непрочитанное сообщение Забанений:) » Пн мар 28, 2011 10:55 pm

Шановний С.Рижук, якщо ви так щиро боретесь за адекватність і чистоту дискусій, то як на мене, доцільно витерати ті пости які на ВАШ погляд є недоцільними, а не робити з цього окремі теми, ці дії аж ніяк не сіяють щирістю щось зробити в обговоренні краще, без ніякої логіки ці теми то закриваються, то відкриваються. Я аж ніяк не горю бажанням оспорювати свій бан, але я більш ніж впевнений, що всі хто написали оффтоп в даній темі, і ті хто перейшли на особисті образи не отримали попередження чи бан як і я. І якщо оцінити обєктивно все модераторство (я не оправдовую свій оффтоп і свій бан, це заслужено) то від нього тягне якимось лукавством. Я читав цей форум декілька років, реєструватись і писати тут не було особливого бажання, по тій же причині, і якщо чесно я багато не втрачу, якшо в мене пропаде можливість тут писати.

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Благодарил (а): 374 раза
Контактная информация:

Re: ... адекватність і чистота дискусій ...

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пн мар 28, 2011 11:31 pm

Забанений:) писал(а):Шановний С.Рижук, якщо ви так щиро боретесь за адекватність і чистоту дискусій, то як на мене, доцільно витерати ті пости які на ВАШ погляд є недоцільними, а не робити з цього окремі теми, ці дії аж ніяк не сіяють щирістю щось зробити в обговоренні краще

1. Якщо я розпочну витерати теми, що вважаю за недоцільні, то таким чином мене звинуватять (в першу чергу Ваші ж оппоненти) у спотворені змісту дискусії. Тому компромісним кроком бачу лише розділення питань що виникають під час обговорення у окремі теми (що було зроблено, наприклад, і з цією темою);
2. Найкраще - це не повертати дискусію у бік від зазначеної у заголовку теми;

Забанений:) писал(а):без ніякої логіки ці теми то закриваються, то відкриваються.
3. Ви бачите лише те, що хочете бачити. Наспраді ж логіка була описана мною у відповіді для С.Базаєва.

Забанений:) писал(а):Я аж ніяк не горю бажанням оспорювати свій бан, але я більш ніж впевнений, що всі хто написали оффтоп в даній темі, і ті хто перейшли на особисті образи не отримали попередження чи бан як і я.
4. Будь-ласка, наступного разу розпочинайте своє повідомлення наступним чином: "Держу парі на (тут зазначне суму у зручній валюті), що лише я отримав попередження за оффтоп в даній темі". Будьте впевнені - Ви це парі програєте і повідомлення doctorlift'а є тому підтвердженням, а саме:

doctorlift писал(а):Вместо того что бы вести дискуссию на тему судейства ФПУ, увёл тему в сторону. Я же получил из за него предупреждение.)))

5. Що стосується бану, то Ви отримали його як результат перевищення попереджень, а не бан як такий. Бан за перевищення попереджень вмикається форумом автоматично і є тимчасовим. Аккаунт буде розблоковано знову ж таки автоматично (самим же форумом) по закінченню терміну тимчасового блокування.

Забанений:) писал(а):І якщо оцінити обєктивно все модераторство (я не оправдовую свій оффтоп і свій бан, це заслужено) то від нього тягне якимось лукавством.
Ви заперечуєте самі себе.

Забанений:) писал(а):Я читав цей форум декілька років, реєструватись і писати тут не було особливого бажання, по тій же причині, і якщо чесно я багато не втрачу, якшо в мене пропаде можливість тут писати.
Тут Ви однозначно праві - Ви не втратите нічого, проте однозначно втратить Форум. Тому я запрошую Вас лишатись дописувачем даного Форуму, але, будь-ласка, в межах елементарних до виконання Правил Форуму. Дякую Вам!

На жаль не залишу Вам можливості відповісти на моє повідомлення, т.я. реєстрація Вами нового аккаунту виходить за межі Правил Форуму і даний аккаунт буде заблокований. Будь-ласка, дочекайтесь розблокування Вашого звичного логіну і повертайтесь до Конференції з новими темами, обговореннями та дискусіями.
Вибачте за незручності і дякую за розуміння ...

Вернуться в «Обсуждаем портал и форум»