Чи можливе заняття пауерліфтингом після травми спини?

serfrankow
Новичок

Чи можливе заняття пауерліфтингом після травми спини?

Непрочитанное сообщение serfrankow » Вс июл 03, 2011 3:52 pm

Три з половиную місяця назад виконував станову тягу. Після розминки та другого підходу гостро запекло в нижній, правій частині спини.
Після чого тренуватись вже було не можливо. Дійти від зала до зупинки було дуже складно - боліла права нога від кльюшового суглобу і нижче.
Думав пройде, купив мазь апізатрон і давай втирати. Після одного тижння самолікування:-) зрозумів що потрібно звертатись до лікарів.
Травматолог вислухавши мене призначив лікування правого клюшового суглобу: мазь, уколи, різні процедури в поліклініці магніт, озекерит та ін. Нічого не допомогло, нога почала боліти і не тільки в клюшовому суглобі, але і внизу.
Після двохтижневого лікування я прийшов до нього вдруге і поскаржився що мене болить уся нога. Тут він зрозумів що це спина - зажало нерв так він виразився і відправив мене до невропатолога.
Зробив знімки спини та показав їх невропатологу, який верніше яка мене дуже сильно засмутила: чим ти займався ? що тепер хочеш від лікарів? ти ходячий інвалід але одним можу обрадувати, що від такого не вмирають, діагноз-дископатія хребців (змінення структури хребців).
Призначила уколи, таблетки, пластир олфен, мазь, пояс та заняття на профілакторі Євмінова. Після вище сказаного мені хотілось попросити її піти на х..
Я не став пити таблетки, робити уколи.
Пішов до народних цілителів.
Першою була бабка, яка ставила банки на спину - витягували хребці. Процедура була не із приємних, вся спина була синя (в гематомах), вона міняла банки в шахматному порядку.
Сказала що допоможе повторно приїхати черед 3 місяця.
Пройшло ще 3 неділі - біль загострилась, тягну ногу - нічого не допомагає.
Звернувся до кісткоправа - ламав мене 6 сіансів тобто ще 3 неділі (бив по хребту жостко) - не допоміг, а навредив - хребет став перекошений на праву сторону (дивлячись в зеркало з переду не озброєним оком видно викревлення) увесь цей період не займався, появився легкий депресняк.
Кум запропунував сходити до біоенергетика до якого ходить сам (бабка, яка лікує всі захворювання біотоками). Зробила вона мені два сеанса між якими пройшло 3 неділі
(це так треба сказав енергетик) - не знаю чи помогло воно мені, але думаю не помішало. За її словами цього достатньо.
Етап слідуючий знайшов в інтернеті розміри профілактора Євмінова та виготовий його сам, методичний посібник по його використанню взяв у колеги.
Почав займатись, 2-3 рази на день по 15-20хв. - після 10 днів відчув чуть покращення, але нога продовжує боліти коли багато хожу.
Через ще три неділі зїздив до однієї бабки, яка вправляє диски, хребці щось там зробила було не боляче (сподобалось - не бабка, а то що робить, можна довіритись) - чуть допомогло, є баження з'їздити до неї ще.
На даний момент займаюся на профілакторі, нога турбує трохи менше, але сподіваюсь на покращення.
Хто може щось порадити, або в кого було подібне і чим лікувався?
Ну і саме головне питання чи можна повністю відновитися від травми і показати ще результат в пауерліфтингу (МС не більше)?

medved
Бывалый
Благодарил (а): 2 раза

Re: Чи можливе заняття пауерліфтингом після травми спини?

Непрочитанное сообщение medved » Вс июл 03, 2011 4:59 pm

Печальная история конечно. Если есть возможность то нужно обязательно сделать МРТ потому как обычный ренген не покажет состояние дисков . по симптомам котрорым ты описал похоже на межпозвонковую грыжу ...со всеми вытикающими последствиями ...
Послушай, я тебя полюбил, я тебя научу. Если у меня немножко кц
есть, я имею право носить жёлтые штаны. И передо мной пацак должен не
один, а два раза приседать. Если у меня много кц есть, я имею право
носить малиновые штаны, и передо мной и пацак должен два раза приседать,
и чатланин ку делать. И эцелоп меня не имеет права бить по ночам,
никогда...

Valera Shishkin
Новичок
Благодарил (а): 7 раз
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Valera Shishkin » Вс июл 03, 2011 5:19 pm

serfrankow писал(а):Три з половиную місяця назад виконував станову тягу. Після розминки та другого підходу гостро запекло в нижній, правій частині спини.......

Аналогічна ерунда була і в мене при розминці в тязі років так п''ять тому..тільки я не займався самолікуванням, а через два дня після суцільного дискомфорту при рухах звернувся до костоправа-масажиста, якось відразу зрозумів, що десь щось змістилось в хребті і потрібно вправити диск...призначили 10 сеансів...мені вистачило одного на вправлення, а далі після невеликої перерви в тренуваннях почав поступово закачувати мязи навколо проблемної ділянки поступово збільшуючи навантаження (на профілакторі, на козлі з навантаженням, нахили зі штангою з поступовим збільшенням ваги...дійшов до 140 3х6 далі вирішив не експериментувати...зараз в тренувальну програму час від часу включаю нахили зі штангою
serfrankow писал(а):...Після одного тижння самолікування:-) зрозумів що потрібно звертатись до лікарів.)...

от це ось ... дарма
serfrankow писал(а):...Після двохтижневого лікування я прийшов до нього вдруге і поскаржився що мене болить уся нога. Тут він зрозумів що це спина - зажало нерв так він виразився і відправив мене до невропатолога.....Зробив знімки спини та показав їх невропатологу, який верніше яка мене дуже сильно засмутила: чим ти займався ? що тепер хочеш від лікарів? ти ходячий інвалід але одним можу обрадувати, що від такого не вмирають, діагноз-дископатія хребців (змінення структури хребців). Призначила уколи, таблетки, пластир олфен, мазь, пояс та заняття на профілакторі Євмінова. Після вище сказаного мені хотілось попросити її піти на х..

завжди дивувався "спеціалістам" в білих халатах, які спочатку призначають лікування...а після лікування і того, як мине певний час починають опитування..."чим займались .. і т.д."...просто супер! Я б на твому місці з самого початку їх попросив піти...
serfrankow писал(а):Ну і саме головне питання чи можна повністю відновитися від травми і показати ще результат в пауерліфтингу (МС не більше)?

За виконання МС не скажу..поки ще не виконав сам :lol: :lol: :lol:, а от займатись далі можна і навіть прибавляти в результатах (з власного прикладу)...але після того як пройдеш курс реабілітації, яку призначить толковий спеціаліст (якщо потрібно то можу порадити того, хто мене лікував...і до кого я повторно звертався 5 місяців тому, коли знову "стрельнуло" в спині). Головне - здоров''я ... доведеться на деякий час забути про пауерліфтинг...так шо тримайся братуха... все буде добре.
No pain, no gain...

serfrankow
Новичок

Непрочитанное сообщение serfrankow » Пн июл 04, 2011 10:32 pm

Валєра після травми, ти почав займатись (на козлі, наклони зі штангою) коли біль пройшла чи не зовсім?
Я сьогодні пробував робити гіперекстензію -виходить (спина не болить), але коли ішов додому спина і нога боліло
Що порадиш?

Valera Shishkin
Новичок
Благодарил (а): 7 раз
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Valera Shishkin » Вт июл 05, 2011 10:05 am

serfrankow писал(а):Валєра після травми, ти почав займатись (на козлі, наклони зі штангою) коли біль пройшла чи не зовсім?
Я сьогодні пробував робити гіперекстензію -виходить (спина не болить), але коли ішов додому спина і нога боліло
Що порадиш?

відповів в лічку....
No pain, no gain...

Владимир
Новичок

Непрочитанное сообщение Владимир » Вт авг 02, 2011 5:22 pm

Привет грыжа :( Если в ногу отдает...

У меня проблема меньше болела спина причем так что было впечатление что именно столбы о плохом не думал но я обошел не одного врача пока посоветовали МРТ сделать. Хочешь узнать наверняка маштабы проблемы потрать деньги на МРТ, вот только как это поможет хз все кому я показывал снимки свои говорили что все батенька у всех есть (протрузии) успокойся но на веса больше не лезь закачивай спину - физкультура до конца дней...

Вот еще какую ошибку сделал я не занимался боль все меньше была но потом по совету одного из врачей стал висеть на турнике вверх ногами в гравитационых ботинках становилось только хуже (другой врач сказал это плохая идея я в принципе всегда знал что висеть на турнике вредно полезны лишь упражнения и всегда всем так говорил но сам пошел по другому пути) но связывал не с этим сейчас отказался проблем не испытываю после жима закрепощение и после сна если поза была неудачной :) надеюсь первым хуже не делаю врачи говорили жать можно но они ж не знают специфики - прогиб есть...

Ни грыжу ни протрузию не убрать вырезать можно но очень опасно (онемения, параличи) и судя по всему не эффективно вылезет еще одна :(

"Вытяжки" хз неоднозначно есть знакомый у него была большая грыжа передвигался с трудом в ноги давало сильно. Посетил больницу сказали срочно операция... он отказался пошел к народному лекарю на вытяжку сейчас говорит проблем нет, МРТ обещает сделать скоро...

Для себя выяснил отличное упражнение подъем согнутых ног в висе, гипер. и обратные гиперэкстензии делаю, наклоны сейчас вкл. с тягой и присядом все что-то можно делать но я вижу цель одну в спорте результат и если я не то что больше и старый повторить не могу какой смысл да и не хотелось бы усложнения проблем...

sanya83
Старожил

Непрочитанное сообщение sanya83 » Чт авг 11, 2011 11:03 am

Было бы смешно...если б не было так грустно...
У меня со спиной уже лет 6-7... Особенно если не тренируюсь нормально.
В мае выступал на ЧЕ ЕПА (Сочи). В первом подходе в приседе сильно наклонился вперед, после чего почувствовал небольшой дискомфорт в пояснице. Примерно догадывался чем это закончится...но проехать 860 км (про подготовку молчу) и на этом закончить соревы, не хотелось... На втором при снатии штанги понял что все очень серьезно...но тем не менее присел...и даже встал...с помоста уходил с трудом... От третьего естественно отказался.
По ощущениям понял (есть опыт :grin: ) что с мышчами все ок, получил смещение. Через 5-10 минут стало хуже. Это даже успокоило в какой-то степени, так как понимал что мышцы целы:). прилег подождать скорую помощь...:) Пришедшие врачи пытались меня диагностировать, от чего я категорически отказался, попросил лишь сделать укол чего-нибудь противовоспалительного. Минут через 15 после укола попробовал сам вправить смещение. немножко получилось...потому как еще через нсколько минут смог самостоятельно подняться.
Вобщем в одном потоке у нас тогда 4 группы выступало, это и помогло завершить соревнования на втором месте и лушим личным результатом:). Потянул тогда 260-280-310. Планировал кил на 20 больше...но.
На следующий день было очередное испытание в виде 860 км обратно за рулем... почти все время проехал сам. Спина очень затекала и отдавало в правую ногу.
Вернувшись домой бегом к своему доктору (травматолог, мануальный терапевт, работал в фк Шахтер). 3 сеанса...и три смещенных диска были почти на месте:). Кстати через неделю после приезда уехал в Питер на Титаны, где помогал выводить чемпиона:)
...В понедельник (готовясь к тигру) встал 330*2:).
Итого!:)
Конечно хороше если есть ГРАМОТНЫЙ ВРАЧ... если нет, лучше его найти. Никогда не давайте себя в руки "спечиалисту" пока он подробно не оъяснит что с вами и что он собирается сделать! А главное почему сделать нужно именно так! Стесняться не нужно...здоровье ваше! И желательно ознакомиться с внешним видом позвоночника (на картинках :grin: ) и как он работает, чтоб понимать что "доктор" не несет чуш.
И ещё, ...меньше знаешь, лучше спишь:) ...МРТ делать боюсь:)))))

serfrankow
Новичок

Непрочитанное сообщение serfrankow » Чт авг 11, 2011 12:36 pm

sanya83 писал(а):Было бы смешно...если б не было так грустно...
У меня со спиной уже лет 6-7... Особенно если не тренируюсь нормально.
В мае выступал на ЧЕ ЕПА (Сочи). В первом подходе в приседе сильно наклонился вперед, после чего почувствовал небольшой дискомфорт в пояснице. Примерно догадывался чем это закончится...но проехать 860 км (про подготовку молчу) и на этом закончить соревы, не хотелось... На втором при снатии штанги понял что все очень серьезно...но тем не менее присел...и даже встал...с помоста уходил с трудом... От третьего естественно отказался.
По ощущениям понял (есть опыт :grin: ) что с мышчами все ок, получил смещение. Через 5-10 минут стало хуже. Это даже успокоило в какой-то степени, так как понимал что мышцы целы:). прилег подождать скорую помощь...:) Пришедшие врачи пытались меня диагностировать, от чего я категорически отказался, попросил лишь сделать укол чего-нибудь противовоспалительного. Минут через 15 после укола попробовал сам вправить смещение. немножко получилось...потому как еще через нсколько минут смог самостоятельно подняться.
Вобщем в одном потоке у нас тогда 4 группы выступало, это и помогло завершить соревнования на втором месте и лушим личным результатом:). Потянул тогда 260-280-310. Планировал кил на 20 больше...но.
На следующий день было очередное испытание в виде 860 км обратно за рулем... почти все время проехал сам. Спина очень затекала и отдавало в правую ногу.
Вернувшись домой бегом к своему доктору (травматолог, мануальный терапевт, работал в фк Шахтер). 3 сеанса...и три смещенных диска были почти на месте:). Кстати через неделю после приезда уехал в Питер на Титаны, где помогал выводить чемпиона:)
...В понедельник (готовясь к тигру) встал 330*2:).
Итого!:)
Конечно хороше если есть ГРАМОТНЫЙ ВРАЧ... если нет, лучше его найти. Никогда не давайте себя в руки "спечиалисту" пока он подробно не оъяснит что с вами и что он собирается сделать! А главное почему сделать нужно именно так! Стесняться не нужно...здоровье ваше! И желательно ознакомиться с внешним видом позвоночника (на картинках :grin: ) и как он работает, чтоб понимать что "доктор" не несет чуш.
И ещё, ...меньше знаешь, лучше спишь:) ...МРТ делать боюсь:)))))

Дякую Саня за поради!
Після занять (2 місяця) на прфілакторі Євмінова мені стало краще, спина вирівнялась, займаюсь на ньомі і на даний час 2 рази на день
Пачав тренуватись в залі (3 тижня) роблю жим лежачи, бруся , під. на турніку, гіперекстензії, та ін. все крім присідання, станової тяги та жиму штанги стоя
Думаю почати робити наклони з штангою потім попробую присідати..
Якщо буде турбувати спина перейду тільки на жим (виступати)
МРТ поки не робив, все одно воно не лікує....
Тренуватись є бажання

kotyuk
Новичок
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение kotyuk » Сб дек 13, 2014 10:56 pm

Що можу сказати. Сам займаюсь пауерліфтингом та працюю ортопедом-травматологом в спортивній травмі. Пауєрліфтинг, як і будь-який інший серйозний спорт, це шкідливо. Це заперечувати неможливо. Але вважаю, що краще суглоби та спина хай болять від спорту, ніж від великого пуза)) Все одно суглоби та спина болять і у не спортсменів.
МРТ робити при таких симптомах таки потрібно. Так, воно не лікує. Більш того, я і без МРТ можу сказати, що скоріш за все є кила (грижа) міжхребцевого диску. Втім кили є і у близько третини абсолютно здорових людей без проблем в спині. Втім МРТ дозволяє виключити або вчасно діагностувати інші (більш рідкі, яле такі що трапляються) патології, які вимагають негайного чи серйозного лікування (компресійні переломи хребців, великі внутрішньокісткові кісти чи гемангіоми, онкопатологію, деякі аномалії розвитку, гіганські чи фрагментовані кили, стиснення килою спинного мозку тощо). І дуже добре, коли цього не виявляють. Вилікувати консервативно килу майже не можливо - тільки хірургічно (хіба що дуже маленькі протрузіїї можуть зменшитись). Дошка Євмінова займає дуже важливе місце в лікуванні таких проблем. Таблетки, мазі та фізіопроцедури можуть допомогти швидше зняти загострення, а відповідно швидше повернутись до тренувань. Втім з більшістю кил вдається впоратись без операції. Показами для хірургічного лікування кили диску є - дуже великі кили, прогресуючі симптоми компресіїї нерва чи спинного мозку (якщо оніміння чи біль у нозі/руці, наприклад, посилюються не дивлячись на лікування - в такому випадку кила може просто передавити нерв повністю і функція вже не повернеться), фрагментація кили, коли вона разривається і шматки починають випадати в спиномозковий канал. В інших випадках лікування зазвичай без операції. Оперуються іноді пацієнти за відносними показаннями при вираженій нестабільності хребців чи килах, які часто рецидивують і постійні епізоди болей та інших симптомів просто не влаштовують пацієнта. Ризик від операції та від "вправляння дисків" вважаю приблизно однаковим. Хірург, коли забирає килу диска, хоч бачить, що він робить, а мануальщик робить "вправлення" зовсім всліпу, та може раптово "вправити" килу прямо на нерв. Таке трапляється не так вже й рідко і може закінчуватись так само паралічем, як і після невдалої операції. Тому мануалка тільки дуже м*яка та обережна без стрибків мануальщика по спині та різких рухів.
В лікуванні консервтаивному лікуванні подібних проблем з хребтом потрібно окремо виділити лікування загострень (таблетки, мазі, м*яка мануалка, рідко - корсет на короткий термін або спеціальні пояси, розтягнення на дошці Євмінова та деякими іншими способами - наприклад іноді може допомогти підкладання книжок пді головний кінець ліжка для розтягнення хребта під час сну, але це можна і потрібно не всім і не завжди) та лікування у періоді між загостреннями (укріплення м*язів спини, причому не тільки станова тяга, вона як раз не бажана, а укріплення ВСІХ м*язів спини + правильне взяття важких і не дуже предметів в побуті/, сумки, табуретки тощо, - не брати речі з проворотом, а повертатися к ним всім тілом та ногами, фіксувати спину як на присяді чи становій навіть, коли берете сумку).
Станова та присяд особливо з великою вагою не бажані та ризиковані при проблемах зі спиною. Але весь серйозний спорт шкідливий. Тому Вам вирішувати, чи будете ризикувати далі, чи ні. У будь якому разі, якщо вирішите продовжувати заняття, то звісно навантаження збільшувати поступово і дуже обережно. + ДУЖЕ ВАЖЛИВО не робити максимальні навантаження (макисальна вага чи кількість повторів з великою вагою) при вже втомленій спині (наприкінці тренування, наприклад). Навпаки - при останніх підходах варто не доробити останні повторення особливо з великою вагою, т.я. вже втомлені м*язи спини можуть в якийсь момент дати "слабину" і все навантаження піде на зв*язки та диски. Це часто і призводить до травми.
Вийде зробити МС чи ні - залежить також від того, на якому рівні Ви зараз і що для Вас велика вага. Якщо Ви робите зараз 2 розряд, то з такою спиною я б не радив замахуватись на МС (принаймні без серйозної фармакології). Якщо зробили КМС з запасом, то шанси є великі, але й навантаження, а отже і ризик вже також дуже великі. Я повинен був робити КМС по жиму в вересні цього року і хотів підігнати результати по троєборству й отримав килу білої лінії живота. Тепер про МС взагалі не думаю. А КМС, можливо, таки зроблю))

Вернуться в «POWERLIFTING / Пауэрлифтерский форум»