Сергей, ты пошто власть троллишь?

Не касающиеся пауэрлифтинга темы.
Ветка премодерируемая, т.е. сообщение появляется в ветке после одобрения модератором.
VENOM
Старожил
Благодарил (а): 28 раз

Re:

Непрочитанное сообщение VENOM » Вс фев 09, 2014 10:01 am

КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ писал(а):Шкода,що така тема цікава лише двом,трьом чоловікам...

... назови хотя бы одну причину для поддержания данного ... "темы"
Быть первым - значит нести ответственность за тех, кто идёт следом ...

Реклама
Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Благодарил (а): 374 раза
Контактная информация:

Re:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Вс фев 09, 2014 10:17 am

Хохол писал(а):https://www.pravmir.ru/protoierej-andrej-tkachev-ya-nikogo-ne-blagoslovlyayu-xodit-na-majdan/

Що міг розповісти про Український Майдан московський піп? Та й мільйони людей, які були на Майдані (чи підтримують Майдан), плювали на його прокляття, ще більше відвертаючись від московського патріархату. Сама церква московська взяла його за ніздрі за його ж слова. Гугліть - віднайдете.

Хохол
Новичок

Re: Re:

Непрочитанное сообщение Хохол » Вс фев 09, 2014 9:34 pm

Sergiy Ryzhuk писал(а):
Хохол писал(а):https://www.pravmir.ru/protoierej-andrej-tkachev-ya-nikogo-ne-blagoslovlyayu-xodit-na-majdan/

Що міг розповісти про Український Майдан московський піп? Та й мільйони людей, які були на Майдані (чи підтримують Майдан), плювали на його прокляття, ще більше відвертаючись від московського патріархату. Сама церква московська взяла його за ніздрі за його ж слова. Гугліть - віднайдете.

Вера то одна, при чем здесь московский поп?!да и в Киеве он иерей.да,московский патриархат .а у майдановцев веры нет?!революционеры ....будут выборы- свергайте регионов,в чем проблемы ?!хотя кого вы поставите?!?!вашу еврейскую опозицию ?!?!не будет за них народ голосовать ...не будет ....поэтому и майдан .

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Re: Re:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Вс фев 09, 2014 11:09 pm

Хохол писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а):

Вера то одна, при чем здесь московский поп?!да и в Киеве он иерей.да,московский патриархат .а у майдановцев веры нет?!революционеры ....будут выборы- свергайте регионов,в чем проблемы ?!хотя кого вы поставите?!?!вашу еврейскую опозицию ?!?!не будет за них народ голосовать ...не будет ....поэтому и майдан .

я голосуватиму за українську ;)

BZR
Бывалый
Благодарил (а): 24 раза
Контактная информация:

Re: Сергей, ты пошто власть троллишь?

Непрочитанное сообщение BZR » Пн фев 10, 2014 1:14 am

Сергей, а "украинская" это какая? Ударовские опгшники или свободовские фашисты-драпокуры? Может у вас там еще какая завелась, а у нас только такая в наличии...
Светлая сторона Силы

КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ
Новичок

Непрочитанное сообщение КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ » Пн фев 10, 2014 10:58 am

Шановний адмін.,давайте будь-ласка закриємо цю тему,а то все більше і більше "темних" людей починають писати чергові нісенітниці і щось доводити їм просто нереально,легше вступити у гімно і після цього не смердіти . На прощання наведу приклад з власного життя:- у мене є два родича довбойоба,обоє сиділи у в'язниці,так вони ,коли їм платять,щирі прихильники ригів ; також є у мене знайомий,який позиціонує себе як крутий спортсмен,хоча від спорту у нього тільки жимові майки останніх моделей і куча дурних понтів,-так він вважає,що голосуй не голосуй -все одно отримаєш х..;і є у мене рідний брат Володя,який є провідним музикантом у Закарпатській обл., а дружина його є диригентом Ужгородського симфонічного оркестру,-так вони щирі патріоти і противники ригів . Висновки:1) дурні- за ригів.2) посередності - ні за що. 3)свідомі,талановиті люди - за правильний шлях,за наш шлях!

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Re: Сергей, ты пошто власть троллишь?

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пн фев 10, 2014 11:40 am

BZR писал(а):Сергей, а "украинская" это какая? Ударовские опгшники или свободовские фашисты-драпокуры? Может у вас там еще какая завелась, а у нас только такая в наличии...

Саме слово "партія" походить від латинського "partis" і визначає частину суспільства. Фактично, мова йде про зріз суспільства, який об'єднанний певною ідеологією. Тому, коли ти розповідаєш про погану опозицію (політичні партії), то це такі самі люди, як і ти - фактично це частинка тебе. Ти вважаєш себе кращими ніж вони? Я згоден - ти кращий! Отже залишається два варіанти:

1. Йти в політику, витісняти собою (білим і пухнастим) той бруд і таким чином робити партію кращою;
2. Сидіти далі на кухні/в інтернеті і розповідати, як важко живеться д"артаньянам в світі гандонів.

Є ще третій варіант! Якщо все так сіро і безвихідно - покінчити з собою. Ну який взагалі сенс у житті, якщо перспектив не має? Цей варіант особисто тобі я не пропоную. Проте, якщо будь-хто інший цим варіантом надихнеться - буду втішений, адже нікчемного бруду в Україні залишиться менше.

Якщо розмовляти українською, шанувати українських Героїв, любити свою країну та народ це фашизм, ну що ж, я фашист. Ну і я в принципі не палю, якщо що ;)

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Re:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пн фев 10, 2014 11:48 am

КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ писал(а):Шановний адмін.,давайте будь-ласка закриємо цю тему,а то все більше і більше "темних" людей починають писати чергові нісенітниці і щось доводити їм просто нереально,легше вступити у гімно і після цього не смердіти . На прощання наведу приклад з власного життя:- у мене є два родича довбойоба,обоє сиділи у в'язниці,так вони ,коли їм платять,щирі прихильники ригів ; також є у мене знайомий,який позиціонує себе як крутий спортсмен,хоча від спорту у нього тільки жимові майки останніх моделей і куча дурних понтів,-так він вважає,що голосуй не голосуй -все одно отримаєш х..;і є у мене рідний брат Володя,який є провідним музикантом у Закарпатській обл., а дружина його є диригентом Ужгородського симфонічного оркестру,-так вони щирі патріоти і противники ригів . Висновки:1) дурні- за ригів.2) посередності - ні за що. 3)свідомі,талановиті люди - за правильний шлях,за наш шлях!

Ееее, друже, ти пропонуєш найлегший шлях. Справа у тому, що ми є Народ і іншого "правильного" народу нам, наприклад, з Марсу не надішлють. Тому, крім місії захисничої (яку ти в даний час виконуєш), потрібно нести місію просвітницьку - і старими бандерівськими методами з хати в хату "дійти до кожного українця" (с).

Хохол
Новичок

Re:

Непрочитанное сообщение Хохол » Пн фев 10, 2014 1:07 pm

КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ писал(а):Шановний адмін.,давайте будь-ласка закриємо цю тему,а то все більше і більше "темних" людей починають писати чергові нісенітниці і щось доводити їм просто нереально,легше вступити у гімно і після цього не смердіти . На прощання наведу приклад з власного життя:- у мене є два родича довбойоба,обоє сиділи у в'язниці,так вони ,коли їм платять,щирі прихильники ригів ; також є у мене знайомий,який позиціонує себе як крутий спортсмен,хоча від спорту у нього тільки жимові майки останніх моделей і куча дурних понтів,-так він вважає,що голосуй не голосуй -все одно отримаєш х..;і є у мене рідний брат Володя,який є провідним музикантом у Закарпатській обл., а дружина його є диригентом Ужгородського симфонічного оркестру,-так вони щирі патріоти і противники ригів . Висновки:1) дурні- за ригів.2) посередності - ні за що. 3)свідомі,талановиті люди - за правильний шлях,за наш шлях!

некультурно оскорблять людей с другим полит зрением...

Хохол
Новичок

Непрочитанное сообщение Хохол » Пн фев 10, 2014 1:11 pm

интересно,что в украинской оппозиции еврей на еврее )))народом вертят ,стравлюют ,мы слабеем ,а политики бабло рубят.мда...гоу на майдан.

Вернуться в «Offtopics»