Сергей, ты пошто власть троллишь?

Не касающиеся пауэрлифтинга темы.
Ветка премодерируемая, т.е. сообщение появляется в ветке после одобрения модератором.
Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Благодарил (а): 374 раза
Контактная информация:

Re: Сергей, ты пошто власть троллишь?

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Чт фев 06, 2014 3:28 pm

Slaventiy писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а):Саме формулювання питання в корні не вірне, адже ти розглядаєш "власть имущие" окремо а решту (власне, всіх нас, або народ) окремо. Тому, по-перше, найголовніше усвідомлювати, що влада - це всі ми. Всі оті, яких ти (і дуже багато інших) називаєш владою, насправді, є "органами влади". Так ось, органи влади НЕ МАЮТЬ КЕРУВАТИ, а мають ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ефективне функціонування Держави. Це як в людини є органи - печінка, серце, нирки, збалансована робота яких забезпечує життєздатність (ефективне) організму. Тобто органи служать усьому організму, як і органи влади, які мають СЛУЖИТИ нам/народу, який їх найняв ...

Будь-який збій у роботі органу людського потребує лікування. Переклавши це на країну - заміна та пошук більш ефективного керівника/менеджера.

Найбільшою загрозою для повноцінного розвитку Держави є коррупція. Таким чином, основною вимогою до нового управлінця є непричетність до корупційних діянь. Скоріше за все, мова йтиме про нове молоде покоління людей. Багато хто скаже, що це покоління не може бути ефективним, бо не має досвіду роботи. Але, як казав перший президент Чехії (який провів ПОВНЮ ЛЮСТРАЦІЮ ОРГАНІВ ВЛАДИ): "Краще 5 років помилок, ніж 20 років саботажу".

Сергей, ты описал ситуацию КАКОЙ ОНА ДОЛЖНА БЫТЬ, я такОй КАКАЯ ОНА ЕСТЬ, (во всяком случае я это так вижу) думаю никто со мной не будет спорить, что власть меняет человека и как правило не в лучшую сторону. Мысли написаны тобой правильные и очевидные, но ведь ответа на мой вопрос я не увидел))))

Я вивів твої судження з тієї площини, яка нам пропагується у площину справжнього народовладдя, яке завжди було в крові українців і цю пам"ять усіляко намагались стерти ...

Тепер, коли ми "знаємо, як має бути", необхідно окреслити шлях до мети. Очевидно, що "влада" змінює людину, але це через контекст меншовартості, який нам змалку навіюється. А ти спробуй прийти у держустанову і сказати чиновнику: "А чи не будете ви такі люб"язні і послужити мені?". Саме послужити а не допомогти! В кінці кінців, усі вони держСЛУЖБОВЦІ.

Власне моє повідомлення і є таким прикладом - я повідомляв про масовий захід і просив відповідного забезпечення. На момент написання цієї заяви закон не був підписаний. А якби він був підписаний, то я б ВИМАГАВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, і не виконання цієї вимоги призвело б до скарги прокурору з відповідними наслідками.

Отже, відповіді:
1. влада - це я (народ);
2. органи влади - забезпечують виконання поставлених завдань (народом);
3. начальник міліції та судді - обираються громадами і, відповідно, громадам служитимуть;
4. для протидії корупції держслужбовці періодично тестуються на детекторі брехні;
5. через децентралізацію владних повноважень, 75% від надходжень в бюджет залишаються у місцевих громад.

Реклама
Slaventiy
Старожил
Благодарил (а): 37 раз

Непрочитанное сообщение Slaventiy » Чт фев 06, 2014 4:10 pm

Я тебя понял, Сергей. Ты случайно журналистом не думал поработать? они тоже полюбляют разные такие вот штуки с владой проделывать)))
но мой вопрос был задан после этого поста, который ты кстати поддержал:
КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ писал(а):Коллеги,якщо ви хочете,щоб побистріше Майдан розігнали,так приїдьте в Київ і поможіть мусорам це зробити,тільки майте на увазі,-ми справжні українці за свої духовні ідеали будемо стояти насмерть, а ви за що готові здоров'я чи життя віддати,за виродка януковича і його банду які поставили Україну раком,чи за мусорів,прокурорів,суддів,які роблять те,що їм каже влада,плюючи на справедливість.Чи може ви до цих пір не усвідомили, що ми виступаємо проти влади злочинців,а не за якусь там європу,чи не дай бог за срану опозицію,ми боремося за своє майбутнє і за ваше майбутнє.Не будьте такими темними ,щороку у нас плодяться все нові і нові міліардери , а рівень життя подавляючої більшості населення падає,-це і є наслідок діяльності виродків при владі,якщо вас це влаштовує,значить владі вдається робити з вас тупе бидло,якщо ж вам таке життя не до вподоби ,прокидайтеся і робіть висновки!

я хорошо помню, что на этом форуме (и не только, а вообще в приличной компании) дискуссии принято вести в ключе: "Критикуешь? Предлагай!" Лично мне, нынешняя власть в лице Януковича, ПР,( Азарова наверное уже нет смысла упоминать?) тоже не нравиться, тем более я не собираюсь за них отдавать своё здоровье и жизнь, но альтернативы для замены этих действующих лиц на арене украинской политики я не вижу. Вот поэтому задал вопрос, возможно несколько размыто, но попробую переформулировать: за какие фамилии в избирательных бюллетенях будут голосовать настоящие украинцы, стоящие насмерть за свои духовные идеалы?
500 год: - Болит? - поешь корешков.
1000 год: - Корешки - это язычество. Молись.
1850 год: - Молитва - это предрассудки. Выпей эту микстуру.
1940 год: - Микстура это яд. Прими эти таблетки.
1985 год: - Таблетки не действуют. Возьми эти антибиотики.
2011 год: - Антибиотики - искусственные. Поешь-ка лучше корешков.
------------------------------------------------------------------------
Широко простирает химия руки свои в дела человеческие! (с) Михайло Ломоносов

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Чт фев 06, 2014 7:58 pm

Slaventiy писал(а):Я тебя понял, Сергей. Ты случайно журналистом не думал поработать? они тоже полюбляют разные такие вот штуки с владой проделывать)))

Свого часу я достатньо пописав, щоразу після повернення з змагань ... Після того, як наша історія з лазнею розірвала інтернет (біля 8.000.000 переглядів + ротація на 15 ТВ-каналах) мені довелося стати "блогггєром".

Slaventiy писал(а):но мой вопрос был задан после этого поста, который ты кстати поддержал:
КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ писал(а):Коллеги,якщо ви хочете,щоб побистріше Майдан розігнали,так приїдьте в Київ і поможіть мусорам це зробити,тільки майте на увазі,-ми справжні українці за свої духовні ідеали будемо стояти насмерть, а ви за що готові здоров'я чи життя віддати,за виродка януковича і його банду які поставили Україну раком,чи за мусорів,прокурорів,суддів,які роблять те,що їм каже влада,плюючи на справедливість.Чи може ви до цих пір не усвідомили, що ми виступаємо проти влади злочинців,а не за якусь там європу,чи не дай бог за срану опозицію,ми боремося за своє майбутнє і за ваше майбутнє.Не будьте такими темними ,щороку у нас плодяться все нові і нові міліардери , а рівень життя подавляючої більшості населення падає,-це і є наслідок діяльності виродків при владі,якщо вас це влаштовує,значить владі вдається робити з вас тупе бидло,якщо ж вам таке життя не до вподоби ,прокидайтеся і робіть висновки!
На справді, я підтримав не пост - я підтримав громадську позицію автора. Важливо, що ця позиція є. Працюючи з такою позицією, можливо відокремити емоції та сміття і зробити цю позицію холодно-виваженою.

Ну, наприклад, чи викликає в когось заперечення, що влада погана? Думаю, що 90% з цим погодяться. А хто підтвердить, що оппозиція погана? Ті ж 90%. Добре, а хто владу робить владою, а опозицію опозицією? Вірно, народ. Виходить, що обирає народ ... а погана влада/опозиція ... :wink: Ось у цьому і є проблема. Люди часто у своїх невдачах звинувачують третю особу - в нашому випадку владу/опозицію.

Дійсно, органи влади потребують НЕ ЗМІНУ ПРІЗВИЩ, а зміну системи. Сьогодні систему пропонує змінити оппозиція. Хороша вона чи погана, але підтримати потрібно саме її.

Slaventiy писал(а):я хорошо помню, что на этом форуме (и не только, а вообще в приличной компании) дискуссии принято вести в ключе: "Критикуешь? Предлагай!" Лично мне, нынешняя власть в лице Януковича, ПР,( Азарова наверное уже нет смысла упоминать?) тоже не нравиться, тем более я не собираюсь за них отдавать своё здоровье и жизнь, но альтернативы для замены этих действующих лиц на арене украинской политики я не вижу. Вот поэтому задал вопрос, возможно несколько размыто, но попробую переформулировать: за какие фамилии в избирательных бюллетенях будут голосовать настоящие украинцы, стоящие насмерть за свои духовные идеалы?
В цьому твоєму абзаці є декілька ключових речей, які необхідно розкрити. Отже, на Майдані люди стоять дійсно за свою Честь та Гідність і вони налаштовані відстоювати ці чесноти до кінця. Віднайти сотню-другу відморозків за 250 грн в день набити комусь лице - не складає особливих проблем. Проте ніхто з них не хоче помирати за 250 грн в день. Люди на Майдані також помирати не хочуть, але, у більшості своїй - готові.

P.S.: Сьогодні в 2:30 ночі я був в величезному захваті, коли почали грати гуцульські трембіти. Трембіти в живу - це круто!

Власюк Юрий
Старожил
Благодарил (а): 400 раз

Непрочитанное сообщение Власюк Юрий » Чт фев 06, 2014 9:17 pm

Slaventiy писал(а): Вот поэтому задал вопрос, возможно несколько размыто, но попробую переформулировать: за какие фамилии в избирательных бюллетенях будут голосовать настоящие украинцы, стоящие насмерть за свои духовные идеалы?

Пардон, месье... Ответ очевиден...
1.jpg

или...
2.jpg
2.jpg (13.32 КБ) 2708 просмотров

КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ
Новичок

Непрочитанное сообщение КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ » Пт фев 07, 2014 10:41 am

Питання до Сергія Рижука,-що у моїй позиції є сміття? Я на Майдані з 1-го грудня,опозицією тоді ще і не пахло,вони до цих пір ще не вірять у своє щастя,яке їм подарували ми.Інша справа,що нам поки з опозицією одна дорога,а далі видно буде.Так поясніть,будь-ласка Сергій,що у моїх судженнях є сміття і хто вам дав право робити такі висновки?

Slaventiy
Старожил

Непрочитанное сообщение Slaventiy » Пт фев 07, 2014 10:44 am

Sergiy Ryzhuk писал(а):
Дійсно, органи влади потребують НЕ ЗМІНУ ПРІЗВИЩ, а зміну системи. Сьогодні систему пропонує змінити оппозиція. Хороша вона чи погана, але підтримати потрібно саме її.

с первым согласен, со вторым нет.

Sergiy Ryzhuk писал(а):Отже, на Майдані люди стоять дійсно за свою Честь та Гідність і вони налаштовані відстоювати ці чесноти до кінця. Віднайти сотню-другу відморозків за 250 грн в день набити комусь лице - не складає особливих проблем. Проте ніхто з них не хоче помирати за 250 грн в день. Люди на Майдані також помирати не хочуть, але, у більшості своїй - готові.

Моё мнение: на готовности людей до смерти защищать честь, достоинство и прочие духовные ценности, товарищи Яценюк, Тягнибок и Кличко хотят всего навсего дорваться до власти. кстати почему это они вдруг "забыли" про Жанну Д'арк украинской политики Ю. Тимошенко? Думаю, что под шумок могли бы и потребовать освободить узницу, но не делают этого...)))

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Re:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пт фев 07, 2014 11:00 am

КОРОЛЕНКО СЕРГІЙ писал(а):Питання до Сергія Рижука,-що у моїй позиції є сміття? Я на Майдані з 1-го грудня,опозицією тоді ще і не пахло,вони до цих пір ще не вірять у своє щастя,яке їм подарували ми. Інша справа,що нам поки з опозицією одна дорога, а далі видно буде.Так поясніть, будь-ласка Сергій,що у моїх судженнях є сміття і хто вам дав право робити такі висновки?

Я перепрошую, що не взяв слово "сміття" у лапки. Я мав на увазі "від'єднати зерна від сміття" ("зерна от плевел"), саме у контексті цього афоризму я писав про "сміття" ...

Так от, сміттям у Ваших судженнях є "погана (ніяка, срана, безмізкова, т.д.) опозиція"... Так, вона не ідеальна, але вона саме така, за яку голосував народ (ідеальний?). Усі бачили "аполітичний" протест і саме продукована владою "аполітичність" призвела до загострення конфлікту ...

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пт фев 07, 2014 11:08 am

Slaventiy писал(а):с первым согласен, со вторым нет.
Отже, пропонуй вихід ... :wink:

Slaventiy писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а):Отже, на Майдані люди стоять дійсно за свою Честь та Гідність і вони налаштовані відстоювати ці чесноти до кінця. Віднайти сотню-другу відморозків за 250 грн в день набити комусь лице - не складає особливих проблем. Проте ніхто з них не хоче помирати за 250 грн в день. Люди на Майдані також помирати не хочуть, але, у більшості своїй - готові.

Моё мнение: на готовности людей до смерти защищать честь, достоинство и прочие духовные ценности, товарищи Яценюк, Тягнибок и Кличко хотят всего навсего дорваться до власти. кстати почему это они вдруг "забыли" про Жанну Д'арк украинской политики Ю. Тимошенко? Думаю, что под шумок могли бы и потребовать освободить узницу, но не делают этого...)))

В БЮТі біля 20.000 депутатів (всіх рівнів - від сільських рад до обласних). У кожного депутата 5 помічників - отримуємо біля 120.000 людей + партійці + прихильники ... Чому ЮВТ сидить? Це скоріше питання/завдання/проблеми самого БЮТ. Впевненний, що якби сам БЮТ цього прагнув, то звільнив би її за лічені години. До речі, ВО "Свобода" першою (ще швидше ніж БЮТ) відреагувала на арешт ЮВТ і по всім підконтрольним радам провела відповідну вимогу по її звільненню. По не підконтрольним - ініціювала і в багатьох радах вимога була підтримана.

Стосовно "дорватися до влади", то саме у цьому полягає завдання політичних партій - що тут дивного?

Slaventiy
Старожил

Непрочитанное сообщение Slaventiy » Пт фев 07, 2014 11:31 am

Sergiy Ryzhuk писал(а): Отже, пропонуй вихід ... :wink:

выхода нет..))) (шутка)
лично я считаю. что выходом была бы некая единая и мощная (по типу ПР) третья политическая сила, имхо, нынешняя оппозиция, если превратиться во власть, то повторит историю при президентстве Ющенко, т.е при делёжке кресел и портфелей переругаются между собой и как и тогда, ничем хорошим для рядовых жителей Украины это не закончится.

Sergiy Ryzhuk писал(а):В БЮТі біля 20.000 депутатів. У кожного депутата 5 помічників - отримуємо біля 120.000 людей + партійці + прихильники ... Чому ЮВТ сидить? Це скоріше питання/завдання/проблеми самого БЮТ. Впевненний, що якби сам БЮТ цього прагнув, то звільнив би її за лічені години. До речі, ВО "Свобода" першою (ще швидше ніж БЮТ) відреагувала на арешт ЮВТ і по всім підконтрольним радам провела відповідну вимогу по її звільненню. По не підконтрольним - ініціювала і в багатьох радах вимога була підтримана.
ну раз так, то пусть сидит...

Sergiy Ryzhuk писал(а):Стосовно "дорватися до влади", то саме у цьому полягає завдання політичних партій - що тут дивного?
Удивительного ничего нет,это знают все, просто я не думаю. что те люди, которые сейчас рвутся к власти при помощи митингующих на майдане, хотя бы на малую часть оправдают надежды этих же митингующих.

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пт фев 07, 2014 2:41 pm

Slaventiy писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а): Отже, пропонуй вихід ... :wink:

выхода нет..))) (шутка)
лично я считаю. что выходом была бы некая единая и мощная (по типу ПР) третья политическая сила, имхо, нынешняя оппозиция, если превратиться во власть, то повторит историю при президентстве Ющенко, т.е при делёжке кресел и портфелей переругаются между собой и как и тогда, ничем хорошим для рядовых жителей Украины это не закончится.
Виходом яким? Стратегічним? Згоден! Але для стратегічного виходу має бути декілька тактичних кроків. "Погана" оппозиція ці кроки зробила - вони об"єдналися за принципом "ворог мого ворога - мій друг".

Для того аби історія не повторювалася необхідний контроль з боку суспільства. А саме, суспільство має мати дієвий інструмент відкликання мандату довіри у обранного чиновника. Тому Майдан має стояти не до повалення нинішнього режиму, не до обрання нової влади, а до прийняття необхідних законів, що гарантуватимуть суспільству такий механізм. Саме це не було зроблено у часи Ющенка. Вже через рік, як не було виконано, наприклад, "бандитам - тюрми", їх потрібно було змітати, адже це вже свідчило про те, що вони такі ж бандити ...

Slaventiy писал(а):
Sergiy Ryzhuk писал(а):Стосовно "дорватися до влади", то саме у цьому полягає завдання політичних партій - що тут дивного?
Удивительного ничего нет,это знают все, просто я не думаю. что те люди, которые сейчас рвутся к власти при помощи митингующих на майдане, хотя бы на малую часть оправдают надежды этих же митингующих.
Мітингувальники не мають надіятися - вони мають вимагати. Той, хто не відповідає їх вимогам - має бути замінений.

Вернуться в «Offtopics»